Sporti

Milan nuk këndellet, mposhtet edhe nga Rijeka (VIDEO)

12/07/2017 20:57
nga:E.A

Milan ka pësuar humbje prej 2:0 nga Rijeka në ndeshjen e fundit të fazës së Grupeve në Evropa Ligë.

Golat për skuadrën vendëse i shënuan Puljic dhe Gavranovic.

Pas kësaj humbje Milan mban vendin e parë në Grupin D me 11 pikë, tri më shumë se sa AEK në vendin e dytë.

12/29/2017 12:49

Agjenti i Bonuccit qetëson tifozët e Milan, ai nuk largohet nga kjo skuadër