Sporti

Milan bën ‘pazar’ tek Real Madridi

06/19/2019 23:58
nga:Lorik J

Paolo Maldini dhe Zvonimir Boban do të udhëtojnë nesër në Madrid për tu takuar me përfaqësues të Realit.

Drejtuesit e Milanit do të shohin mundësi transferimi të ndonjë lojtari.

Një emër që po përmendet është ai i mesfushorit spanjoll, Dani Ceballos.

22 vjeçari ka bërë 35 paraqitje me 13 herë kampionët e Evropës ku ka shënuar 5 gola.