Lajme

Milaim Zeka: Të dielën mbajmë seancën sepse opozita flen

12/07/2017 11:20
nga:Gazeta Blic

Deputeti Milaim Zeka ka thënë se është pro që të mbahet seanca të dielën.

“Unë mendoj që dita ma e qëllume për mbajtjen e kësaj seance është dita e dielë, për shkak të opozitës se këta ia fusin gjumë të dielën dhe na shohin nga televizori. Nuk është problem puna e numrave, të dielën do kalojë buxheti. Edhe në luftë e dimë sa për qind kanë marrë pjesë, por e kemi fitu luftën”, ka thënë Zeka.

11/20/2018 13:09

Kjo është ish-gruaja e Milaim Zekës, e cila tani është e martuar për ish-deputetin e Vetëvendosjes!