Lajme

Meta: “Pranvera Kuqezi” s’ndalet deri në vendosjen e sovranitetit

03/02/2020 17:42
nga:N S

Ndërsa jashtë Presidencës janë mbledhur shumë qytetarë në manifestimin e thirrur nga presidenti, Ilir Meta ka publikuar një video të shkurtër në Facebook.

“Edhe pak minuta dhe kam nderin e jashtëzakonshëm të bashkohem me të gjithë ju, në këtë “Pranverë Kuqezi”, e cila nis sot dhe nuk ndalet deri në rivendosjen e sovranitetit tuaj. Liri demokraci për Shqipërinë si e gjithë Europa”, u shpreh Meta.

#PërKushtetutën🇦🇱 #PërRepublikën🇦🇱 #PërShqipërinë🇦🇱 #PërKombin🇦🇱

#PërKushtetutën🇦🇱 #PërRepublikën🇦🇱 #PërShqipërinë🇦🇱 #PërKombin🇦🇱

Publiée par Ilir Meta sur Lundi 2 mars 2020

03/09/2020 21:29

Koronavirusi, Meta: Duhen fonde që situata të mos dalë jashtë kontrollit