Sporti

Messi shënon sërish nga gjuajtja e lirë, Diego Lopez do ta shoh në ëndërr argjentinasin

12/08/2018 22:13
nga:M K

Barcelona shënon edhe golin e katërt.

Ishte sërish Lionel Messi, dhe përsëri nga gjuajtja e lirë, shkruan GazetaBlic.

Argjentinasi realizoi në minutën e 65-të për të shënuar njërin nga golat më të bukur të këtij edicioni.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, derisa ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual. Espanyol-Barcelona, 0-4.

Më poshtë goli fenomenal i Messit.

VIDEO

/GazetaBlic/

06/17/2019 10:41

Kosova mund ta marrë edhe një futbollist që ka luajtur për Zvicrën U-21