Sporti

Messi kapet në “offside”, në publik e prek bashkëshorten aty ku (s)duhet

08/06/2019 23:03
nga:M K

Lionel Mesi mbylli pak kohë me parë pushimet në Ibiza me gruan e tij, Antonela dhe me miqtë e ti, Luis Suarez, Fabregas dhe Zhordi Alba, të cilët ishin të shoqëruar gjithashtu me partneret e tyre.

Ylli argjentinas nuk para shquhet shumë për lajmet në mediat rozë, teksa është kapur “mat” gjatë një feste në Ibiza, duke i futur duart bashkëshortes së tij.

Videoja është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, teksa të shumta kanë qenë komentet ngacmuese për “pleshtin”. Për më tepër ndiqni pamjet e mëposhtme:

Messi and Antonella 😂😂😅

Publiée par FC Barcelona Fans Club sur Mardi 6 août 2019

09/22/2020 10:36

Rakitic: Kurrë s’kam qenë shok i ngushtë me Messin dhe Suarezin