Sporti

“Messi ishte çelësi i transferimit tim në Barcelonë”

10/03/2017 11:49
nga:Gazeta Blic

Mesfushori brazilian, Paulinho e pranon se Lionel Messi ishte çelësi i transferimit te tij nga Guangzhou Evergrande në Barcelonë.

Braziliani thotë së gjatë një takimi gjatë verës mes tij dhe Messit, ky i fundit e kishte pyetur nëse do t’i bashkohej Barcelonës, raporton KP.

“Ai erdhi tek unë dhe me tha: ‘Po bashkohesh me Barcelonën apo jo?’”.

“Isha pak nervoz, por tani jam e lumtur që jam këtu”, tha Paulinho.

06/16/2018 14:26

Barcelona kërkon transferimin e yllit të Juventusit