Sporti

Messi i jashtëzakonshëm, shënon gol në minutën e tretë

10/23/2019 21:07
nga:M K

Barcelona ka shënuar menjëherë në minutën e tretë për të kaluar në epërsi në minutën e tretë.

Lionel Messi realizoi pas asistimit të Arthur, shkruan GazetaBlic.

Pesë herë futbollisti më i mirë në botë shënoi nga vendi, pasi paraprakisht e mori topin nga kundërshtari.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

11/09/2019 22:56

Messi’t i buzëqesh “Topi i Artë”, Barcelona fiton dhe merr sërish kreun e La Ligas