Sporti

Messi e përjetoi shumë rëndë eliminimin nga Juventusi (FOTO)

04/19/2017 22:57
nga:Gazeta Blic

Leo Messi e ka përjetuar shumë rëndë eliminimin nga Juventusi, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Barcelona dhe Leo Messi në dy ndeshje nuk kanë shënuar asnjë gol ndaj Juventusit, duke u eliminuar me rezultat të përgjithshëm 3:0.

Pas ndeshjes Leo Messi ka qenë shumë i dëshpëruar, pasi nuk arriti të ndihmonte skuadrën e tij për një tjetër natë të madhe në “Camp Nou”.

06/19/2018 12:37

Drita nëse e kalon këtë xhiro e pret kjo skuadër e fortë në Champions