Sporti

Messi dhe Suarez thyejnë rregullat (VIDEO)

02/14/2018 17:02
nga:A. R.

Është inçizuar një video ku shihen tre lojtarët e Barcelonës Lionel Messi, Luis Suarez dhe Jordi Alba.

Derisa këta po prsinin për në rradhë për të shkuar në stadium, Messi dhe Suarez parakaluan pengesën për të kaluar më shpejtë, ndërsa Jordi Alba bënë veprimin e duhur duke kaluar në mënyrë të rregullt.

Kjo është videoja: