Showtime

Mësoni 20 këngëtarët shqiptarë më të ndjekur në Instagram

10/18/2019 21:38
nga:M K

Është publikuar lista me këngëtarët shqiptarë më të ndjekur në Instagram.

Instagram, është rrjeti social, në të cilin artistët më së shumti njoftojnë më të rejat rreth tyre, shkruan lajmi.net.

Artistët shqiptarë kanë arritur numër të madh të ndjekësve në këtë rrjet, madje, disa prej tyre u afrohen emrave të njohur botëror.

Është publikuar lista me 20 këngëtarët më të ndjekur shqiptar, listë të cilën e prin Dua Lipa me 35 milionë ndjekës.

Pas saj vijnë Rita Ora dhe Bebe Rexha, ndërsa e 20-ta renditet Tayna.

08/16/2020 14:49

Bashkohen bisedat në Instagram dhe Messenger