Showtime

Mësohet qe sa vite është në lidhje Rozana Radi

02/10/2019 22:56
nga:Ideal

Është bërë e ditur qe sa vite është në lidhje këngëtarja e njohur, Rozana Radi.

Këngëtarja Rozana Radi është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe po ashtu tregohet shumë e afërt me ndjekësit të cilët kohë pas kohe i bëjnë pyetje

Rozana nëpërmjet Instastory-t ka treguar se është në lidhje tash e 6 vite dhe këtë e bëri pasi dikush prej fansave i kishte bërë pyetjen nëse është ajo jo me dikë.

Sa i përket projekteve muzikore, Rozi e ka realizuar së fundmi këngën ‘Kur përfundon një dashuri si kjo e jona’ me të cilën ka qenë pjesëmarrëse në ‘Kënga Magjike’ ku mori edhe çmimin e kritikës.