Showtime

Mesazhi i Dua Lipës pasi fitoi dy çmime “Grammy”: Nuk ka rëndësi nga vini

02/11/2019 08:14
nga:Natyra

Dua Lipa pasi që fitoj çmimin ‘Grammy‘ ajo u emocionua shumë, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja shqiptare dha një mesazh.

Për dikë që nuk e kanë kuptuar sa special janë që kanë storie të ndryshme, vetëm ta dini se nuk ka rëndësi nga vini, kurrë mos e leni të ndikojë në ëndrrat tuaja sepse ju e meritoni‘, janë fjalët e Duas.

Ndryshe, ajo mori çmimin si kënga më e mirë e zhanrit Dance , për këngën e saj ‘Electricity’, në bashkëpunim me Mark Ronson dhe Diplo.

Ndryshe, Dua Lipa ka qenë femra e dytë më e dëgjuar e vitit 2018-të në Shtetet e
Bashkuara të Amerikës dhe e para në Mbretërinë e Bashkuar.

Albumi që mban emrin e saj e që kryesohet nga hitet ‘New Rules’ dhe ‘IDGAF‘ ka qenë albumi i katërt më i dëgjuar në ‘Spotify‘ në SHBA në vitin e kaluar./GazetaBlic/

08/20/2019 18:07

Ronaldo zbulon pamjet e vilës në Torino: Asgjë nuk të bie nga qielli!