Lajme

Mesazhet me Selmanajn, Gashi i quan montazh: Dilni përballuni me të vërtetën në Kuvend!

04/05/2020 17:32
nga:Norë Kelmendi

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Arben Gashi, i ka quajtur shpifje dhe montazha imazhet e mesazheve që rrjedhen sot në rrjete sociale.

Ai ka thënë se rasti është denoncuar në Polici dhe Prokurori nga deputeti Selmanaj, transmeton Indeksonline.

Ky është postimi i Gashit:

Shpifesit ne aksion,

Dilni e perballuni me te verteten ne sallen e Kuvendit, jo me montazha ne Facebook.

Rasti i mashtrimit te publikut eshte denocuar ne polici dhe ne prokurori, nga deputeti Driton Selmanaj.
Pergjegjes eshte kushdo qe shperndane keto shpifje.

Shihemi!

Shpifesit ne aksion, Dilni e perballuni me te verteten ne sallen e Kuvendit, jo me montazha ne Facebook. Rasti i…

Publiée par Arben Gashi sur Dimanche 5 avril 2020

06/23/2020 10:52

Arben Gashi thur lavde për Vjosa Osmanin, e quan të përgjegjshme!