Lajme

Memli Krasniqi konfirmon mbajtjen e seancës në orën 16:00

09/09/2017 13:35
nga:D.I

I pari i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ditës së sotme është takuar me anëtarët e kësaj partie Besim Beqaj dhe Memli Krasniqi.

Takimi i zhvilluar në zyrat e PDK-së veçse ka përfunduar ndërsa zyrtari i PDK-së, Memli Krasniqi ka konfirmuar fillimin e seancës në orën 16:00.

Tutje ai ka shtuar që ka mundësi që kjo seancë të zgjasë për disa orë për shkak të debatit dhe vonesës së deputetëve të Listës Serbe.

07/17/2018 17:28

Thellohet përçarja PDK- NISMA, ministri Hasani përplaset me Hoxhën e Hamzën