Showtime

Melinda Ademi feston 5 milionëshin e këngës “Çifteli” me një video provokuese!

04/18/2019 14:50
nga:L I

“Çifteli” është projekti i fundit i këngëtares Melinda Ademi, i lansuar vetëm dy javë më parë, shkruan GazetaBlic.

E vetëm për kaq pak kohë, këngëtarja ka arritur të mbledh mbi 5 milionë shikime në kanalin e saj n% Youtube.

Kësaj arritje Ademi duket se i është gëzuar pafund, ku dhe ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet e veshur e tëra me të bardhë, teksa bën lëvizje provokuese, dhe këndon po këtë këngë nga Majami.

Melinda Ademi gjithashtu po komentohet shumë për ‘dissat’ që ajo po ua bën konkureteve të saj repere, si Rina Balaj dhe Tayna, ku ofendimet e shumta nuk munguan në këtë video./GazetaBlic