Showtime

Melek u shfaq magjepëse me fustanin e bardhë, por Sarpi mungoi në dasmë!

10/11/2018 18:22
nga:L I

Aktorja Bensu Soral i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me biznesmenin Hakan Bas.

Dasma e çiftit të famshëm, me pjesëmarrjen e shumë miqve, u organizua në hotelin “Four Seasons” në Stamboll.

Në ditën e saj më të lumtur, Soral ka magjepsur të ftuarit me dy fustane nusërie me rmën e Tuvana Büyükçınar Demir, ndërsa dhëndri kishte veshur smokin.

Në dasmë morën pjesë gura të njohura të sportit dhe artit, por në sy ra mungesa e Cagatay Ulusoy (Sarp), me të cilin Soral ka luajtur në të njëjtin serial.

Aktorja 27-vjeçare toi famë ndërkombëtare me rolin e Melekut në serialin shumë të ndjekur “I Inltruari”, i cili është transmetuar në Shqipëri nga Klan Plus dhe Tv Klan.