Sporti

Mediat zgjedhin kundërshtarin e ardhshëm të Real Madridit

04/20/2017 15:18
nga:Y.K

Real Madrid, Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid janë katër skuadrat gjysmëfinaliste të Champions Leagues.

Do të jetë sërish shorti që do të përcaktojë përballjet e ardhshme ku sipas mediave italiane Juventus është kundërshtari më i rrezikshëm dhe me i mundshëm që do të takohet Real Madridi.

Kujtojmë që shorti do të hidhet të premten në orën 12:00.

Janë katër skuadra shumë të forta ku të gjithë futbolldashësit duan të dinë kundërshtarët mes këtyre skuadrave

06/18/2018 22:01

Babai i Golovin: Juventus? Ka vetëm një pengesë