Showtime

Mediat serbe shkruajtën për të se e urren Serbinë, Luana Vjollca: Shumë mirë që e dini!

03/19/2019 14:09
nga:L I

Ditën e djeshme mediumi serb “Espreso” shkruajti për moderatoren Luana Vjollca, shkruan GazetaBlic.

E krejt artikulli kishte të bënte me dashurinë që Luana ka për Shqipërinë, dhe urrejtjen ndaj Serbisë, në veçanti theksohen postimet patriotike të moderatores, përfshirë ato për 28 Nëntor dhe formimin e Ushtrisë së Kosovës.

E sot ka reaguar vet Luana Vjollca tëmes një postimi të bërë në Instagram ku e vulos atë që mediumi kanë shkruar!

“Gazetat serbe paskan shkruar sa shumë e urrej Serbinë dhe sa shumë e dua Shqipërinë e madhe, Kosovën”, “Dhe unë ju them shumë mirë që e dini”, ka qenë përgjigja e Vjollcës./GazetaBlic

09/20/2020 13:29

Luana Vjollca e tepron me zhveshje, sa nuk nxjerrë gjithë gjoksin