Sporti

Mediat e zyrtarizuan tek Real Madrid, reagon sulmuesi Icardi

01/09/2018 12:15
nga:Y.K

Pas lajmit se ka kryer “testet mjekësore me Realin”, menjëherë ka reaguar Mauro Icardi i cili ka përgënjeshtruar gjithçka.

“Mashtrim i bujshëm…Vetëm një mashtrim, asgjë më tepër”, theksoi sulmuesi argjentinas për “Sportmediaset”

Kujtojmë që lajmi për nënshkrimin e Icardit me Realin u bë publik nga “Daily Express” në Angli dhe “Diariogol” në Spanjë, të cilat raportonin se Florentino Perez pagoi klauzolën e lirimit të lojtarit me vlerë 110 milionë euro.

Icardi po kërkohet me ngulm nga Reali por ai është i vendosur për të qëndruar në ‘San Siro”.

12/13/2018 17:32

Vendet që do të mbesin pa rrymë gjatë ditëve në vijim