Showtime

Meda dhe Lulja e ‘kallin’ atmosferën në dasmën e Bleros dhe Afronës

09/22/2019 15:19
nga:N S

Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë.

Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat e njohur të estradës ata që kishin shkuar në dasmë.

Ndër ta Meda së bashku me bashkëshorten e tij Lulen me të cilën edhe e kanë ‘ndezur’ atmosferën.

Kjo vihet re nga video që ua sjellim në vazhdim.

Meda me Lulen

Publiée par Kosovarja Video sur Dimanche 22 septembre 2019