Showtime

Me veshjen transparente, Ilda Bejleri nxjerrë në pah më shumë seç duhet!

12/06/2018 21:37
nga:L I

Ajo padyshim është një moderatoret më të pëlqyera të sportit, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Ilda Bejlerin e cila shpeshherë ne befason me paraqitjet e saj në rrjete sociale, me të cilat provokon ndjekësit e saj të shumtë.

Në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi ku e veshur me të zezë transparente, moderatorja ka nxjerrë në pah gjoksin.

Ndryshe, Ilda muaj më parë mori “goditje” nga moderatori i sportit Mustafa Nano i cili për veshjen e saj dhe të Bora Zemanit tha se ishte tejet vulgare.

Ndërsa pas këtyre pati reaguar dhe vet Ilda duke thënë se veshja e saj është përshtatshme për TV, madje reagimi pati ardhur dhe nga Digitalb, dhe se çështja do vazhdojë në gjykatë.