Fit&Sexy

Me uthull largoni aromën e gatimit nga kuzhina

08/08/2018 23:38
nga:Gazeta Blic

Mishi i pjekur, peshku i skuqur, brokoli apo shumë gatime të tjera e bëjnë shtëpinë të mbajë aromë shumë të papëlqyeshme.

Natyrisht që kjo aromë nuk i pëlqen askujt, dhe nganjëherë mund të jetë shumë bezdisëse.

Sygjerojmë që për ta larguar atë të provoni magjinë e uthullës.

Mbushni një tas me uthull sodë dhe mbetje kafeje dhe lëreni në tavolinë para se të flini. Çdonjëri prej tyre ka aftësinë të zhdukë aromat e këqija.

01/13/2018 07:33

Këshilla e ekspertëve për të hequr erën e hudhrës pas ngrënies