Showtime

Me këtë foto të veçantë Morena Taraku uron nënën e saj të ndjerë

09/14/2018 14:49
nga:Natyra

Këngëtarja Morena Taraku është njëra ndër këngëtaret e dashura për publikun shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka qenë mjaft aktiv këtë vere si më koncerte po ashtu edhe më postime në rrjete sociale. U komentua mjaft shumë për lidhjen e saj më miliarderin Sasha Sobhani që nuk e zgjati shumë dhe u nda më të.

Në disa intervista Taraku ka treguar se ka qenë shumë e lidhur me të ëmën, dhe se humbja e saj për të do të mbetet momenti më i keq i jetës.

Në ditën e lindjes së saj, ajo e ka kujtuar të ëmën me një fotografi gjersa në njërën anë shfaqë vetën dhe në tjetrën nënën.

Morena ishte ajo që i ka kushtuar edhe këngë nënës së saj që mban titullin ‘Lule‘./GazetaBlic/ N.S

07/17/2019 06:51

Gashi nuk i reziston ‘FaceApp’, transformon vetën në ‘plak