Showtime

Me fustanin e kuq, Zaimina zbulon linjat trupore

06/14/2020 16:54
nga:N S

Zaimina Vasjari, ka venë në fokus linjat trupore.

Veshur me fustanin me ngjyrë të kuqe, ka mahnitur me dukjen e saj, shkruan portali GazetaBlic.

Ajo me këtë fustan ka prezantuar koleksionin e ri të fustaneve për vitin 2020-të.

Zaimina, mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësit e saj për dukjen. Ajo është aktive me postime në rrjete sociale dhe ka një numër ndjekësish ku ndanë me ta momente të shumta nga jeta e saj private dhe publike.

/GazetaBlic/

06/30/2020 13:55

Një femër perfekte si Zaimina Vasjari!