Showtime

Me apo pa qëllim, partnerja e Ronaldos kërkon vëmendjen e publikut

05/25/2020 10:03
nga:Lorik J

Georgina ia doli ta marrë sërish vëmendjen.

Ndonëse mundohet të tregoj se sa e lumtur është pranë familjes, Georgina Rodriguez duket se qëllimin e ka krejt diku tjetër.

Me apo pa shkas kërkon vëmendjen e publikut dhe po ia del mjaft mirë që ta ketë.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në Instagram ajo duket tejet joshëse në bikini, teksa në anën tjetër shihet Ronaldo së bashku me fëmijët.

Çifti po argëtohen me ta mirëpo Georgina vëmendje mori me pozën dhe format trupore