Sporti

Mbyllet pjesa e parë në ‘Wanda Metropolitano’

11/24/2018 21:35
nga:M K

Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit Atletico Madrid-Barcelona.

Kryendeshja e javës së 13-të në La Ligan spanjolle është mbyllur pa gola, 0-0, shkruan GazetaBlic.

Të dyja skuadrat janë të matura në objektivat e tyre, derisa po mundohen që ta shfrytëzojnë ndonjë gabim të kundërshtarit.

Në disa raste, ndeshja ishte tejet e ashpër me lëndime të shumta nga të dyja palët.

Mbetet të shihet sesi do të shkojnë gjërat në fraksionin e dytë, kurse ju vazhdoni të qëndroni me ne për të mësuar çdo detaj nga ky takim dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

03/19/2019 13:51

Mbrojtësi i Man Unitedit: Unë e di dobësinë e vetme të Messit