Sporti

Mbyllet pjesa e parë Fiorentina – Juventus, mësoni rezultatin

09/14/2019 16:02
nga:M K

Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit të parë të xhiros së tretë në Serie A.

Fjala është për duelin Firoentina – Jvuentus, 45 minutëshi i parë i së cilës është mbyllur ashtu siç edhe ia ka filluar, pra 0-0, shkruan GazetaBlic.

Të dyja skuadrat po luajnë futboll të kujdesshëm, me mysafirët diçka më konkretë.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në fraksionin e dytë, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

06/27/2020 23:42

Lazio fiton dhe shpreson në titull, Fiorentina ende në rrezik