Sporti

Mbyllet çereku i parë ‘Kosovë – Britani e Madhe’, këtu mund ta shikoni ndeshjen LIVE

08/07/2019 20:54
nga:M K

Kosova dhe Britania po përballen mes vete në palestrën “Minatori”.

Në takimin e vlefshëm për raundin e tretë të kualifikimeve, kombëtarja ‘verdhë e kaltër” po luan mirë, përkundër faktit se është duke humbur për pesë pikë brenda çerekut të parë, shkruan GazetaBlic.

Ky rezultat e dëshmon faktin se rezultati mund të ndryshojë shumë shpejtë, për të cilën gjë edhe shpresojmë.

10-të minutëshi i parë u mbyll 10-15 në favor të mysafirëve nga ishulli.

Ndërkaq, për ju që në një mënyrë apo tjetrën nuk mund ta përcjellni ndeshjen përmes ekraneve, atë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual sa i përket këtij dueli dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

06/28/2020 16:04

Serbët festojnë betejën e humbur të Kosovës