Sporti

Mbyllen pjesët e para në Gjilan e Ferizaj, mësoni rezultatet

10/20/2019 14:48
nga:M K

Kanë përfunduar para pak çastesh pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës që po zhvillohen sot.

Madje janë të fundit të xhiros së dhjetë, shkruan GazetaBlic.

Drita po avanson 2-0 ndaj Ballkanit, me golat e Izair Eminit dhe Fortunatos.

Në anën tjetër, Prishtina po udhëheq ndaj Ferizajt 0-1 me golin e Meriton Korenicës.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në fraksionin e dytë te të dyja ndeshjet, derisa ne do t’iu njoftojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

05/20/2020 14:20

ZYRTARE: Superliga miraton propozimin e FIFA-s për 5 zëvendësime