Sporti

Mbrojtësit të Anglisë i humb rruga në zhveshtore – bën gabimin trashanik

09/11/2019 20:46
nga:Lorik J

Kieran Trippier ka bërë një gafë qesharake mbrëmë para ndeshjes Angli-Kosovë.

Mbrojtësi anglez, Kieran Trippier ishte i ftuar në kombëtaren e ‘Tre Luanëve’ për takimin ndaj Kosovës, raporton GazetaBlic.

Por ndërsa pjesa tjetër e skuadrës merr kthesën e duhur për dhomën e zhveshjes, ish-lojtari i Spurs ia huq rrugës…

Duke ecur nëpër rrugë, një anëtar i stafit e drejton atë në drejtimin e duhur.

Dhe mbrojtësi pastaj bën një kthesë të shpejtë drejt rrugës së duhur. Kjo pamje u nda në kanalin zyrtar të Tre Luanëve në YouTube mbrëmë, ku është parë më shumë se 120,000 herë./GazetaBlic/