Lajme

Mbledhje në zyret e PDK-së, pa maska dhe distancë

09/21/2020 12:55
nga:Sh Xh

Vivianit Fejza kryetari i rinisë së PDK-së dega në Prishtinë, ka postuar një fotografi ku shihen anëtarë të kësaj partie duke qëndruar së bashku.

Nga kjo mbledhje në zyret e PDK-së shihet se nuk ka përdorim të maskave e as distanca nuk mbahet nga pjesëmarrësit, raporton Gazeta Blic.

“I lumtur dhe i bekuar me këtë shoqëri, jo vetëm e idealeve të përbashkëta, por shoqëri e zemrës💙🤟”, kishte thënë Fejza.

I lumtur dhe i bekuar me këtë shoqëri, jo vetëm e idealeve të përbashkëta, por shoqëri e zemrës💙🤟

Publiée par Vivianit Fejza sur Mercredi 16 septembre 2020

10/19/2020 22:01

E sqaron përfundimisht Armend Zemaj: Maskën duhet vendosur edhe kur jeni vetëm