Showtime

Mbi 6 mijë euro puloveri i Dua Lipës në këngë e re “Break my heart”

03/28/2020 09:17
nga:L I

Përveç muzikës, Dua Lipa rëndësi i kushton edhe stilit të saj të veshjes.

Këngëtarja dje lansoi albumin e saj “Future Nostalhia”.

“Break my heart” është këngë në të cilën Dua erdhi me stil të viteve ’80-ta dhe është pëlqyer nga publiku.

Vetëm një pulover i veshur në kkipin e këngës i kushtoi asaj 6 mijë e 350 euro në total.