Showtime

Mbi 20 milionë klikime për këngën e Botërorit “Live It Up”

06/14/2018 16:23
nga:L I

Videoklipi i këngës së Kampionatit Botëror, ku këndon Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, u publikua tek gjashtë ditë më parë, dhe tashmë ka mbledhur mbi 20 milionë klikime.

Ndërkaq sot është ceremonia hapëse e Botërorit në Rusi, ku raportohej se e pranishme do të jetë edhe kosovarja e cila pritet ta këndojë hitin “Live It Up”.

Ndërsa kënga e tyre ishte publikuar dy javë më parë, e cila po ashtu numëron mbi 20 milionë klikime në YouTube.

06/20/2018 20:11

Era Istrefi na prezanton me mashkullin i cili do jetë pjesë e klipit të ri