Sporti

Mbappe vjen me huqjen e vitit në ndeshjen Manchester United – PSG

02/12/2019 21:37
nga:Lorik J

Skuadra e PSG-së ka lëshuar një mundësi të artë shënimi në ndeshjen ndaj Manchester United.

Manchester United dhe PSG po takohen në ‘Old Trafford’, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic.

Sulmuesi i ekipit francez, PSG – Kylian Mbappe ka lëshuar një mundësi të artë shënimi.

Mbappe kishte mundësi të dërgonte ekipin e tij në avantazh në minutën e 28’të – por dështoi nga afërsia.

Rezultati mbetet 0-0.

Ja rasti i humbur:

VIDEO