Showtime

Mbahuni vajza, vëllau i Bebe Rexhës është aq joshës

03/14/2018 09:10
nga:F.B

Ndër këngëtaret shqiptare me famë botërore, është edhe Bebe Rexha, ku çdo lëvizje e saj përbën lajm

Jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me familjen e saj, mirëpo shkaku i angazhimeve të shumta, udhëton shumë.

Përveç karrierës, flitet shumë edhe për jetën e saj private dhe familjen e sam.

Kësaj here, ndër postime të ndryshme, ka shfaqur edhe vëllaun e saj, i cili vërtetë se është tejet joshës.

E për këtë flet vet imazhi.

03/21/2018 08:41

Kur Bebe Rexha e ‘çan’ shqipen! Ja çfarë i thotë Encës (Video)