Showtime

“Mashallah”, thonë Mihrija dhe Lora në këngën e re

05/17/2019 19:41
nga:Gazeta Blic

Mihrije dhe Lora Braha sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri.

Mihrije dhe Lora Braha kanë publikuar këngën e re me titull “Mashallah”, shkruan lajmi.net.

Dyshja e sollën këngën plot ritëm, të cilës ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, që u punua nga MProduction.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes Naim Abazin, ndërsa orkestrimin e bëri AStrit Halimi.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Mashallah”, kënga më e re nga Mihrije dhe Lora Braha.