Showtime

Martohet Ema motra e Adelinës, ky është mesazhi i Divës shqiptare për të (Foto)

07/17/2017 22:58
nga:F.B

Sot është një ditë shumë e veçantë për motrat Ismajli.

Kjo pasi që sot Ema, motra e dy këngëtareve të njohura të estradës, Adelinës e Zanfiës i dha fund beqarisë.

Lajmin për martesën e Emës e ka bëtë të ditur Adelina përmes një fotografie që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Adelina është shprehur tejet e lumtur për motrën e saj.“E+A ju më keni bërë personin më të lumtur dashuriiiiiiiiii”, kishte lënë mbishkrim Adelina.

Ndërkohë Adelina ka marr urime për Emën nga fansat e saj.

Kujtojmë se këngëtarja e njohur është e martuar me Valin dhe pak kohë më parë janë bërë prindër të një djali të ëmbël që e pagëzuan me emrin Uliks.

 

05/18/2018 21:31

Po rikthehet Adelina Ismaili, është gati për ta publikuar videoklipin e ri “T’iqe”