Showtime

Martohet çika e Agim Ramadanit

08/06/2017 21:40
nga:R A

Po martohet Lorina Ramadani.

E bija e dëshmorit të UÇK-së, Agim Ramadanit, Lorina sonte po i jep fund beqarisë së saj. Ajo po martohet me Faton Hazirin, derisa martesën e saj e kanë bërë të ditur familja Ramadani.

Përveç tyre, edhe dhëndri i familjes Ramadani, Fatoni ka postuar një video nga dasma me personin e tij të zemrës, Lorinën, shkruan rtv21.tv Ndryshe, babai i Lorinës, Agim Ramadani në vitin 1998, iu përgjigj thirrjes së atdheut dhe u inkuadrua në radhët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, duke lënë në Zvicër tre fëmijë dhe gruan.