Marrëveshja VV-LDK gjatë javës: Vetëvendosje mund të “dorëzohet” përballë Isa Mustafës për postin e presidentit?!

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës, me gjasë do të arrijnë marrëveshjen për bashkëqeverisje brenda dy- tri ditëve në vijim. Gazeta Blic nga burime brenda Lëvizjes Vetëvendosje ka marrë vesh se kjo parti pritet të ”reflektoj”. Sipas këtij burimi, nëse LDK nuk tërhiqet, atëherë VV mund të dorëzohet për postin e presidentit. ”Lëvizja Vetëvendosje … Continue reading Marrëveshja VV-LDK gjatë javës: Vetëvendosje mund të “dorëzohet” përballë Isa Mustafës për postin e presidentit?!