Sporti

Marquinhos vjen me deklaratën e vitit për Neymarin para duelit me Realin

02/13/2018 20:29
nga:Lorik J

Skuadra e PSG-së nesër takohet me Real Madridin në ‘Santiago Bernabeu’ me fillim nga ora 20:45, në kuadër të raundit të 16’të të Champions League.

Para këtij takimi, Marquinhos ka folur në konferencën për media, shkruan GazetaBlic

Ai tha se Neymar do shkëlqejë në këtë duel dhe se di të merret me presionin.

“Neymar është një lojtar që e di se si të përballojë presionin. Ai ka një personalitet të madh. Ai erdhi në PSG për të bërë gjëra të mëdha”, tha ai./GazetaBlic/

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat