Sporti

Marotta zbulon objektivat e Interit në merkaton e janarit

11/09/2019 18:43
nga:Gazeta Blic

Drejtori i Interit, Beppe Marotta insiston se ai tashmë i ka gjetur objektivat e Contes për merkaton e transfereve në janar dhe më tutje.

“Unë e njohë mjaft mir Antonion dhe kultura e tij per fitore është mjaft e fortë dhe se ai ka mënyrën e vet të komunikimit”, thotë ai, përcjell GazetaBlic.

“Ne jemi duke shikuar për lojtarë me eksperiencë, por jo lojtarë që janë në përfundim të karrierës. Ne dëshirojmë të krijojmë një miks të mirë mes lojtarëve me eksperiencë dhe atyre të rinjë”, u shpreh Marotta.

Për fund drejtori sportiv i Inter është shprehur gjithashtu se ai nuk pret nga ekipi tij që të jenë mbi Juventusin.

/GazetaBlic/