Showtime

Marina Vjollca mahnitëse, ja si do duket sot në spektakël

11/12/2017 17:53
nga:N S

Sot është nata e dytë e spektaklit më të ri në Klan, moderimi i të cilit bëhet nga biondia sexy Marina Vjollca.

Pasi la pas një natë suksesi ku veç garës muzikore dhe të ftuarve , ajo që tërhoqi vëmendje ishte pamja e saj mjaft e ëmbël. Edhe këtë herë Marina ka gati një surprizë për gjithë ndjekësit e programit të saj ‘C’est la vie’.

Marina ka publikuar në Instagramin e saj foto ku zbulon se si do duket në spektakël. Edhe këtë herë Marina nuk zhgënjen kurrsesi, pasi është shfaqur e kuruar deri në detaj. /

 

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj