Showtime

Marina Vjollca bëhet ambasadore për Kosovë dhe Shqipëri e markës së famshme italiane

10/17/2020 12:52
nga:L I

Moderatorja Marina Vjollca është një prej emrave më të suksesshëm të ekranit shqiptar

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, para pak ditësh kanë udhëtuar për në Milano për pushime, por duket se këtë udhëtim e kanë shfrytëzuar edhe për punë.

Përmes një postimi në Instagram, Marina bëri të ditur se nga tani do ta përfaqësojë brendin “Elisabetta Franchi” në Kosovë e Shqipëri.

“Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur që përfaqësoj ELISABETTA FRANCHI në Shqipëri dhe Kosovë si Ambasadore e Markës !!!”, ka shkruar ajo.