Showtime

Marina i publikon Xhenit foton nudo

12/02/2017 22:34
nga:Gazeta Blic

Ish-banorja e Big Brother 9, Xheni Mhillaj ka qenë në vëmendjen e mediave kohët e fundit për ndarjen nga ish-banori tjetër Benardi, me të cilin kishte një lidhje.

Gjatë kësaj periudhe Xheni është shfaqur në shoqëri të re duke u argëtuar netëve të vona, pa Benardin.

Së fundmi ajo është parë në shoqërinë e një prej vajzave më seksi të showbizit, Marina Farës. Kjo e fundit duket se ka krijuar një shoqëri të ngushtë me Xhenin aq sa i dedikon asaj disa fjalë.

Marina ka postuar në ‘Instastory’ foton ‘topless’ të Xhenit dhe i shkruan se ajo është e bukur edhe jashtë edhe brenda e duhet t’ia dijë vlerat vetes.

“Kukulla ime është shumë e vështirë të jesh e bukur edhe jashtë edhe brenda dhe ti i ke të dyja. Dija vlerën vetes ti je tepër e çmuar”, shkruan Marina.

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!