Showtime

Marina nxjerr “zbuluar” nënën e saj Eli Farën (Foto)

04/04/2017 19:27
nga:N S

Ajo konsiderohet si nga gratë më të bukura shqiptare, ndërkohë që shumë pyesin se cili është sekreti i bukurisë së “përjetshme” të këngëtares Eli Fara.

Por në foton e publikuar nga vajza e saj Marina Fara shohim sesi ka qenë Eli gjatë viteve të saj të rinisë. Duket se vërtet koha ka ndaluar për këngëtaren e bukur korçare./Gazeta Express/

09/16/2018 10:26

Lajmërohen Geti dhe Marina, ata po përballen me një problem mjaft ‘serioz’