Showtime

Marina Fara shkon tek gjyshja në fshat, por habit me veshjen e saj (Foto)

09/03/2017 17:49
nga:M H

Prindërit e këngëtares Eli Fara jetojnë në Drenovë të Korçës.

Eli dhe vajza e saj Marina shpesh gjenë kohë të shkojë për vizite tek ta. Pasi u ka dhënë fund pushimeve të zjarrta dhe mjaft provokuese, Marina ka shkuar të takojë gjyshen.

Pasi e kemi parë gjatë gjithë verës thuajse krejtësisht të zhveshur, na bën hapi ta shohim Marinën kaq të mbuluar.

Ndër të tjera bie në sy dhe hijeshia e gjyshes së saj, duke lënë të kuptohet se nga buron gjithë bukuria e këngëtares Eli Fara.

 

07/20/2018 12:56

Era Istrefi shumë e zhveshur në takimin me Presidentin Thaçi