Showtime

Marina e heqë mbiemrin e Getit (Foto)

12/05/2017 09:28
nga:N S

Moderatorja dhe prezantuesja, Marina Vjollca këtë verë që lamë pas i dha fund beqarisë. Ajo dhe lideri i grupit ‘’Babastars’’ Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. E, siç e do zakoni gruaja merrë mbiemrin e bashkëshortit poashtu edhe Marina.

Bukuroshja javë më parë përbri mbiemrit të vajzërisë kishte shtuar edhe mbiemrin e bashkëshortit, Selimi, shkruan Sovrani.info

Marina Vjollca- Selimi, kështu figuronte deri pak kohësh emri dhe mbiemri i saj por jo më.

Vallë çfarë e ka shtyer Marinën ta ndërmerr këtë veprim?

09/16/2018 10:26

Lajmërohen Geti dhe Marina, ata po përballen me një problem mjaft ‘serioz’