Sporti

Marcelo – Juventus: Shkruajnë mediat spanjolle

05/14/2019 21:17
nga:Ideal

Marcelo thuhet se dëshiron të shkojë në Juventus në verën e ardhshme dhe dëshiron të luajë së bashku me Cristiano Ronaldon edhe një herë.

Braziliani ka qenë i lidhur me një lëvizje në Juventus për rreth një vit – dhe nuk është sekret që ‘zebrat’ do të dëshironin ta bëjnë atë një pjesë të skuadrës në të ardhmen, shkruan GazetaBlic.

Real Madridi nuk është shumë i gatshëm ta lërë të shkojë – por ata mund të binden nëse ofrohet ndonjë ofertë e drejtë.

‘Don Balon’ thotë se Marcelo është i gatshëm që t’i bashkohet ‘Zonjës së Vjetër’ në verë – pasi ai dëshiron që t’i bashkohet Ronaldos në ‘Torino’.

/GazetaBlic/

11/28/2020 09:38

Lëndohet rëndë sulmuesi shqiptar i Juventusit, detyrohet të operohet