Sporti

Manchester United heq dorë nga Vardy, ka gati ofertën për këtë super lojtar

01/13/2018 21:27
nga:Lorik J

Skuadra e Manchester United ka hequr dorë nga Jamie Vardy.

Ekipi i Jose Mourinhos nuk po kërkon më shërbimet e sulmuesit të Leciester City, shkruan GazetaBlic.

Sipas mediave britanike, Manchester United ka rikthyer të gjithë interesimin drejtë Alexis Sanchez.

Sanchez tashmë po largohet nga Arsenal dhe për të kanë shprehur interesim Manchester City dhe United.

‘Mirror’ raporton se dëshira e madhe e Mourinhos për këtë afat kalimtar është sulmuesi kilian dhe kanë gati ofertën për të./GazetaBlic/

09/16/2018 10:17

Shkëmbimi i madh mes Manchester United dhe Juventusit ç’do herë e më afër